زمان های تازه فراگیری دستگاه لیزر و گیاه در حیطه ۱۱آغاز شد

دستگاه لیزر بذرجعفری آفریقایی ( نارنجی سرویس ها شهری و فضا زیست شهرداری حیطه ۱۱ از استارت زمان های نو تئوری و عملی دستگاه لیزر و گیاه در مرکزها پژوهش ها , یادگرفتن و مشورت کردن فضای سبز خبر داد .
به گزارش ایسنا , کورش خرد با اشاره به این این که همه کلاس ها با دقت به درخواست شهروندان برنامه ریزی شده است ; اظهار‌کرد : راز فصل های این کلاس ها از تنوع بالایی برخوردار‌است و برای پوشش دهی خوب تر ; در کلیه مرکزها اعم از بوستان های رازی , قبله و دستگاه لیزر خانه آموزشی اجرا مي شود تا علاقمندان با دقت به دسترسی خود درین کلاس ها کمپانی کنند .

وی انگیزه از برگزاری کلاس های آموزشی را ارتقاء آگاهی شهروندان در رابطه با گیاهان آپارتمانی , گیاهان پرکاربرد در فضای سبز , گیاهان دارویی و . . . عنوان کرد و ادامه بخشید : در کلاس یادگرفتن سبزیکاری طرز فراهم سازی زمین برای کاشت انواع سبزی های برگی و همینطور طرز کاشت سبزی های مناسب برای این فصل نظیر ریحان , تره , شوید , شاهی و . . . . به طور عملی آموزش داده می شود . همینطور در کلاس هرس سبز پیرامون هرس در تابستان و اصول هرس اطلاعات ارائه و در کلاس گیاهان آپارتمانی هم در رابطه با آشنایی نیازهای گیاهان و نحوه حفظ از آن ها در محیط های آپارتمانی و منازل ; فراگیری عملی به علاقمندان ارائه خواهد شد .
براساس گزارش رابطه ها همگانی شهرداری حوزه‌ ۱۱ ; علاقمندان برای کسب داده ها عمده و ثبت نام در زمان های آموزشی دستگاه لیزر و گیاه میتوانند با شماره ۵۵۴۲۷۴۹۴ راءس پژوهش ها , فراگیری و مشورت فضای سبز ناحیه ۱۱تماس بگیرند .
بعضی از دستگاه لیزر و گیاه ها سمی میباشند و در صورت تماس با آنان احتمال مرگ وجود دارد البته با این وجود بخش اعظم مردم از گیاهان سمی مطلع نیستند و این زمینه ممکن است که جانشان را بگیرد . در‌این مقاله از دکتر سلام به دستگاه لیزر و گیاه های که سمی می باشند پرداخته ایم . با ما یاروهمدم گردید .

انس و صلح و آشتی مردمان با گیاهان , سبب به ارتقاء نگهداری دستگاه لیزر و گیاه در منازل شده است . در کنار جذابیت های نگهداری از دستگاه لیزر و گیاه , و بهبود روحیه در فضای ساختمان های قوطی کبریتی , پرورش بعضی از آن‌ها می‌تواند دلایل بدی داشته باشد و مردمان غافل از آن , مبادرت به تهیه هر مدل گیاهی می کنند . این در حالی است که در بسیاری از سرزمین های دنیا گیاهان , به عنوان یکی علل اساسی پیدایش مسمومیت ها بویژه در خردسال ها پایین ۵ سال محسوب میشوند


مشاهده نوشته کلیدی خبر در وبسایت ایسنا

برچسب ها :
محفظه زیست